Всеукраїнська громадська організація

жінок-інвалідів "Донна Україна"

Зателефонуй вже зараз і ми допоможемо

(+38)097-056-8992

Статті та публікації

«Донна» посилає сигнал SOS Свято до Всесвітнього Дня людини похилого віку Семінар Призначення жінки, її цінність і краса У Луцьку жінкам після лікування раку молочної залози допомагатимуть повернути відчуття привабливості

Цей діагноз прирікає тисячі жінок боротися зі смертю щодня, ламає їхні долі й руйнує ще вчора щасливі сім’ї. Він часто не дає жінкам спізнати радість материнства, забирає у них повноцінне життя… Це рак молочної залози, який нині не шкодує навіть двадцятирічних дівчат.

З нагоди Всесвітнього Дня людини похилого віку, у київському парку «Перемога» відбулось свято Здорової сім’ї! Кияни та гості столиці мали згоду не тільки весело а й с користю провести цей сонячний день! Медичні діагностики, семінари фахівців та поради лікарів чекали усіх бажаючих!

18 вересня, напередодні місяці боротьби з раком молочної залози (рожевий жовтень), в офісі наших партнерів Громадської організації жінок-інвалідів «Донна» пройшов семінар «Призначення жінки, її цінність і краса»

У Луцьку створили центр для фізичної та психологічної реабілітації жінок, що пережили операцію при раку молочної залози. Його відкриття відбулося  12 травня у приміщенні Волинського обласного онкологічного диспансеру.

Допомога волинським амазонкам У Луцьку відкрили центр реабілітації для онкохворих жінок Танцуй и живи! Побеждая рак груди Журавко обещает защищать права женщин...

Для жінок, які борються з раком грудей, відкрили реабілітаційний центр.

На базі обласного онкологічного диспансеру створили новий реабілітаційний центр, де надаватимуть соціально-медичну реабілітацію жінкам-інвалідам після мастектомії.

21 сентября в Киеве стартовал 30-дневный Всеукраинский танцевальный фитнес-марафон «Танцуй и живи!». Открытые марафона сопровождалось танцевальным флешмобом на площади Независимости.

Рак молочної залози посідає перше місце серед злоякісних новоутворень у жінок. В Україні інтенсивність зростання цього захворювання за останні десять років збільшилась удвічі й набирає випереджувальних темпів порівняно зі зростанням захворюваності на інші форми новоутворень

Втеча з «країни Раку» Сьогодні рак молочної залози в Україні - це бізнес Зрозуміти проблему Не впадати у відчай

В рамках месяца борьбы с раком молочной железы Правительственный уполномоченный по правам инвалидов Алексей Журавко побывал во Всеукраинской общественной организации женщин-инвалидов «Донна».

Кожні 35 хвилин в Україні діагностується новий випадок раку молочної залози ...
І це офіційні дані, статистика доктора медичних наук Валерія Тарутінова - керівника Українського лікувально-діагностичного мамологічного центру при Українському НДІ онкології та радіології.

Презиент організації жінок-інвелідів Лариса Ященко

Киянка Лариса Олександрівна Ященко незважаючи на страшний вирок лікарів, веде активне громадське життя і є президентом Всеукраїнської громадської жіночої організації "Донни".

Проблеми раку грудей Рак. Знати ворога в обличчя І один у полі воїн «Донна» відстоює права oнкoxвopиx

Рак молочної залози посідає перше місце серед злоякісних новоутворень у жінок. В Україні інтенсивність росту захворюваності на рак молочної залози за останні 10 років збільшилась у 2 рази і набуває випереджаючих темпів порівняно з ростом захворюваності інших хвороб.

Об’єднані спільною пережитою бідою представниці жінок, які перенесли онкологічну недугу – рак молочної залози з усієї України приїхали до Черкас, аби підтримати одна одну та обговорити проблеми, з якими доводиться стикатися щодня.

Про нелегку долю жінок, захворівших на рак молочної залози, їх проблеми та переживання, а також допомогу яку їм надає "Донна", читайте у матеріалі Милани Ісламової.

Всеукраїнська громадська організація (ВГО) «Донна» майже 10 років здійснює підтримку жінок, які перенесли онкологічну операцію молочної залози, сприяє соціальному захисту, реабілітації i створює необхідні умови для одужання

Конференція у Сімферополі Жахлива статистика Полюбіть себе Зустріч в Черкасах

У Сімферополі відбулася конференція, де були присутні представниці громадських організацій жінок-інвалідів з усіх регіонів України.

Пережити удар долі нашим співвітчизницям допомагають не тільки близькі люди, але й подруги по нещастю, вважає Лариса Ященко, член ради з питань інвалідів при Кабінеті міністрів. Поради "Донни"

Стаття про нашу організацію в Артемівській газеті "Вперед"

У Черкасах відбулася зустріч жінок, які перенесли онкологічну недугу – рак молочної залози. Об’єднані спільною пережитою бідою представниці з усієї України приїхали до Черкас, аби підтримати одна одну та обговорити проблеми, з якими доводиться стикатися щодня.

hiddenbox