Всеукраїнська громадська організація

жінок-інвалідів "Донна Україна"

За підтримки інтернет-провайдера "ФАУСТ/FastNet"

Зателефонуй вже зараз і ми допоможемо

(+38)097-056-8992

Наша діяльність

Всеукраїнська громадська організація жінок-інвалідів «Донна-Україна» розпочала свою роботу в другій половині 1997 року, зареєстрована з грудня 1999 року. «Донна-Україна» - член всесвітньої організації «Міжнародний союз проти раку» (UICC) з 2000 року. Сьогодні «Донна» має 26 відділень в Україні, об'єднує близько 145 тисяч жінок, з них 2,5 тисячі киянок, ще 750 - мешканки столичної області.

У той час на Україні ще відкрито не говорили про рак молочної залози і про проблеми, пов'язані з ситуацією, в яку потрапляє кожна жінка України, перенісши операцію по вищевказаному діагнозу. Початок нашої роботи було направлено на психологічну підтримку жінок, щоб допомогти вижити хоча б психологічно. Як виявилося пізніше тільки психологічної підтримки дуже і дуже мало. І з тих пір постійна наша боротьба-це боротьба за виживання, існування, прийняття законодавства і пр.

Сьогодні "ДОННА" має 25 відділень в Україні, об'єднує близько 145 тис. жінок, і нам з великими зусиллями доводиться вибивати законодавчо те, що повинна мати кожна жінка після перенесеної операції, при нашій безкоштовній медицині в Україні:

- Немає закону по онкології, а це соціальна незахищеність, оздоровлення, медикаменти впродовж всього життя;

- Немає ніякого закону, який захищає права жінок такої категорії;

- Немає ранньої діагностики (відсутність скринінгу).

І нам доводиться постійно терпіти всі негативні висловлювання, емоції тих, хто замість допомоги бореться з нами. З моменту реєстрації наші організації працюють без будь-якої фінансової підтримки від держави, тобто на ентузіазмі. І наш девіз: підтримаємо, допоможемо, підкажемо. Адже на Україні при безкоштовному медичному обслуговуванні жінка до операції і після неї має нульову підтримку, при нашої соціальної незахищеності.

Але ми маємо надію на те, що в Україні, все-таки, найближчим часом, кожна жінка, що перенесла операцію буде мати достатній рівень забезпеченості і допомоги від держави.

hiddenbox