Ukrainian civic organization for women

with disabilities "Donna Ukraine"

За підтримки інтернет-провайдера "ФАУСТ/FastNet"

Call just now and we will help you

(+38)097-056-8992

Mammary tumor

Рак являє собою злоякісну пухлину грудей, утворену клітинами епітелію. В результаті їх швидкого | росту рак вражає сусідні органи і тканини. Ракові клітини відрізняються від здорових своєю будовою і рівнем обміну речовин, який у них набагато вище рівня звичайних клітин, за рахунок чого вони мають більш короткий цикл життєдіяльності. 7 з 10 пухлин, що виявляються в грудях, зазвичай доброякісні. Вони відрізняються від злоякісних тим, що не проростають у інші тканини, утворюючи метастази. Вони легше піддаються терапії і не можуть привести до летального результату. Однак деякі з них збільшують ризик розвитку раку молочної залози, тому вимагають постійного спостереження і лікування.

До доброякісних утворень молочної залози відносяться:

  • фіброаденома молочної залози;
  • дифузна, вузлова і фіброзно-кістозна мастопатія;
  • кіста молочної залози;
  • гінекомастія;
  • гінекомастія;

Так як же визначити наявність пухлини в грудях? За допомогою самообстеження методом пальпації можна виявити порушення контуру грудей, вузликові утворення в області самої залози, пухлина під грудьми або під пахвою. Подразнення шкіри соска, різні виділення з нього, втягнення шкіри, деформація грудей, виразкові утворення на шкірі грудей - все це свідчить про розвиток пухлини молочної залози. Однак точний діагноз може поставити виключно фахівець.

Якщо опухла груди. Якщо ви відчуваєте якесь новоутворення у молочній залозі, груди опухає, збільшується в розмірах, порушується симетрія залоз - це серйозні симптоми захворювань молочних залоз. Для того, щоб уникнути важких наслідків, слід негайно звернутися до мамолога. Застосовуючи спеціальні діагностичні методики, він зможе диференціювати пухлину молочної залози і призначити відповідне лікування: медикаментозне або хірургічне (операція з видалення пухлини грудей).

hiddenbox