Ukrainian civic organization for women

with disabilities "Donna Ukraine"

За підтримки інтернет-провайдера "ФАУСТ/FastNet"

Call just now and we will help you

(+38)097-056-8992

Tea for health

Л. Г. Горяная доцент, Президент Міжнародної Академії Культури безпеки, еколоіїи та здоров’я.

Чай - його смак знає кожен, цей напій завоював популярність у всьому світі. Він тонізує, піднімає настрій, є вірним супутником світської бесіди та сімейного вечора, мільйони людей починають свій ранок з вживання саме цього напою. Але часом виникає питання - скільки пити чаю в день без шкоди для організму. Взагалі в деяких країнах чаювання це ціла традиція, в Англії його п'ють кожен день - сніданок, обід і полуденок не обходяться без двох чашок чорного чаю. У Туреччині його вживання ще більше - турки п'ють до десяти чайних склянок на день, те ж саме можна сказати про Узбекистан, Татарстані та Індії. А в Японії чаювання перетворилося на справжнє мистецтво, чайна церемонія для них - це повне романтики театральне дійство.

Всі ми, люди, рідко буваємо задоволені своїм зовнішнім виглядом. Ми безперервно шукаємо найбільш ефективні дієти, робимо розвантажувальні дні (на чаї або на інших напоях та продуктах), відвідуємо тренажерний зал, вигадуємо все нові рецепти, які сприяють схудненню. Якщо Вам важко слідувати строгій дієті (наприклад, кефірної) протягом п'яти - семи днів, то чудовою альтернативою стане розвантажувальний день на зеленому чаї. Вчені довели, що систематичні розвантажувальні дні, які проводяться хоча б один раз на тиждень, прекрасно впливають на самопочуття, роботу кишечника і, звичайно, допомагають стрімко схуднути.

За статистичними даними чай з молоком люблять пити 98% британців. Не дивно, адже цей напій відомий своєю поживністю, чарівним смаком, легкістю в засвоєнні нашим організмом. Чай з молоком стимулює, освіжає і зміцнює. Чим і здобув собі світову любов і популярність.

Чим же чай з молоком корисним? У молоці міститься понад сотні поживних речовин, без яких людині не обійтися. Відому «важких» молока для шлунка чудово прибирає чай, роблячи засвоєння цього напою легким. Чай з молоком наділений жиро-білковим комплексом, вітамінами і стимулюючими речовинами. Молоко ж в свою чергу зменшує вплив кофеїну на організм, а також деяких алкалоїдів, що містяться в чаї. Симбіоз чаю і молока дав світові напій, воістину божественний з неповторним м'яким смаком з цілющими властивостями і чудовим ароматом.

Чорний чай з молоком тонізує і, як довели дослідження, завдяки чайним антиоксидантам є відмінною профілактикою серцевих нападів, допоможе при безсонні. Крім усього цього, безумовно, зміцнить кістки і підніме настрій. Зелений чай з молоком сприяє зниженню ваги, так як є сечогінним засобом і добре промиває нирки.

Зараз одні кажуть, що чай з молоком корисний, а інші, що чай з молоком шкідливий. Смуту посіяли німецькі вчені, які стверджують, що молоко зводить нанівець всю користь чаю. Співробітниця кардіоцентру в Британії поставила під сумнів результати експерименту через малу кількість його учасників, а це всього 16 чоловік. Та й у чаї міститься більше двохсот біологічно-активних речовин, а блокується всього один.

Тому хотілося б сказати, що чай з молоком дуже корисний напій, який рекомендується пити по 3-8 чашок на день, не більше. Зелений чай з молоком необхідно вживати акуратніше через його сечогінного ефекту.

Чай з молоком, частка якого за нормами не повинна перевищувати десяти відсотків,, принесе тільки користь і справжнє естетичне задоволення. Спробувати в будь-якому випадку варто, хоча б тому, що цей напій завоював назавжди серця багатьох.

hiddenbox